Bizi Arayabilirsiniz! 0532 773 7668
ÜRÜNLERİMİZ

Bej mermer

Bir projenin inşa aşamasında mermer gibi ürünler söz konusu olduğunda fiyat konusu göz önünde bulundurulacaktır. Bej Mermer ile birlikte her tür inşa bütçesine uygun olarak mermer edinebilirsiniz. Mermer fiyatları her türlü farklı projeye uyum sağlayabilecek, ihtiyaçları karşılayabilecek düzeydedir. Renk ve tasarım ya da farklı dokular nedeni ile fiyatlarda değişiklikler görülebilir. Bu konuda da Bej Mermer’e ulaşarak bilgi edinebilirsiniz. Oluşan yapıya uygun olan mermer modelini belirleyerek alanın büyüklüğüne göre de fiyat bilgisi edinebilirsiniz. Birbirinden farklı modeller ile birlikte şekillenen fiyatlar siz kullanıcılar için oldukça çeşitlenmiş durumda. Bu sayede Temmer Mermer kalitesini yapılarınızda hissedebilir ve evinize lüks bir hava katabilirsiniz. Kahverengi renk ile birlikte sıcak tonları yakalayabilirsiniz. Ya da siyah renk ile birlikte altın renginin birleştiği mermer modelleri ile birlikte sade ve lüks bir şıklığı bir arada yakalayabilirsiniz. Bunun yanı sıra yeşil alt tonları ile birlikte evinizde, ofisinizde doğal bir görünümü de elde edebilmeniz mümkün hale geliyor.

 

v, rezidans, otel ve ofis gibi mimari projelerde yapıyı çok daha lüks bir görünüme kavuşturabilecek olan mermer modelleri ile Temmer Mermer hizmetinizde. İnşaat projelerinde rahatlıkla kullanımını sağlayabileceğiniz ve elegan görünüme sahip olan, farklı bir şıklık katacak olan bu mermer modelleri ambiyans açısından projenizde büyük değişiklik yaratacak. Bej Mermer farkı ile bu görünümü kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

 

2017© COPYRİGHT - ANIT MEDYA

ATAMERGRANİT 18 yıllık tecrübesi ve alanında uzman kadrosu ile MALATYA merkezli olarak faaliyete geçmiş GRANİT tanıtım ve satış sitesidir.

Sosyal Medya’da bizi takip edebilir, en güncel granit bilgilerine kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Anıt Medya