Bizi Arayabilirsiniz! 0532 773 7668
ÜRÜNLERİMİZ

Granit Patlatma Taşı

 

 

Hijyenik oluşu ve kimyasal stabilitesi sayesinde sık tercih edilen ürünlerden biri de granit patlatma taşıdır. Bazı ürünler sadece dış mekanlara uygun üretiliyor. Lakin bu taşlar hem iç hem de dış mekanlara uygun taşlardır. İkisi için de en iyi seçeneklerdendir. Doğal ürünler olması nedeniyle sağlığa hiçbir zararı yoktur. Ayrıca temizlenmesi gerektiği durumlarda sizleri hiç zorlamadan kolaylıkla temizlenir. Kullanıldığı bölgelerde yakaladığı eşsiz estetik uyumu sayesinde göze de hitap eder. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda tüm profesyoneller granit patlatma taşını tavsiye ederler.

Granit Patlatma Taşı Nasıl Üretilir?

Granit patlatma taşlarının farkı ayrı bir işlemden geçmesinden kaynaklanır. Patlatma makinesi adı verilen makineler granitin yüzeyinde çeşitli çatlaklar ve kırıklar oluşturur. Bu da taşın görünümüne ayrı bir hava katar. Bu patlamış görüntü taşın dayanıklılığına kesinlikle zarar vermez. Onlarca granit çeşidinin arasına bu şekilde bir çeşit daha eklenmiş olur.

Patlatma Granit Taşlarının Kullanım Alanları

Aslında kullanım alanları birçok granit ürünüyle benzerdir. Sadece daha farklı görüntüsünden dolayı uyandırdığı ekstra estetik haz nedeniyle daha çok dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Kullanım alanlarına gelecek olursak en sık karşımıza çıktığı yerler;

  • Apartman kapıları
  • Plazaların bahçeleri
  • Cafe dekorasyonları
  • Yaz & Kış bahçeleri
  • Balkon dizaynları
  • Bahçeler

En sık buralarda karşımıza çıksalar da müşteri talebine göre birçok çeşitli alanda kullanılması da mümkün olan granit patlatma taşlarına olan talep her geçen yıl biraz daha artmaktadır.

2017© COPYRİGHT - ANIT MEDYA

ATAMERGRANİT 18 yıllık tecrübesi ve alanında uzman kadrosu ile MALATYA merkezli olarak faaliyete geçmiş GRANİT tanıtım ve satış sitesidir.

Sosyal Medya’da bizi takip edebilir, en güncel granit bilgilerine kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Anıt Medya